Soniczna szczoteczka do zębów Foreo ISSA – dlaczego ją wybrałam? Szczotkowanie zębów w ciąży lub po wyrwaniu ósemki.

Autor: Basia Smoter


Jak zdążyliście zauważyć jestem gadżeciarą – dlatego na blogu nie mogło też zabraknąć kolejnego gadżetu Foreo – sonicznej szczoteczki ISSA. Ta szczoteczka ma dosyć specyficzny ergonomiczny kształt i jest na pewno bardzo charakterystyczna. Ta sylikonowa szczoteczka dostępna jest w Douglasie w wielu kolorach. Ja zdecydowałam się na ISSA Lavender, możecie kupić też mniejszą – w wersji mini – dla dziecka.


Szczoteczka soniczna do zębów


 


 


Sylikonowa szczoteczka do mycia zębów.Gładka silikonowa powierzchnia jest odporna na gromadzenie się bakterii – w porównaniu do tradycyjnych szczoteczek, które są domem dla milionów bakterii. Dzięki swojej powierzchni jest szybkoschnąca i bardzo łatwa w czyszczeniu.  Miękkie silikonowe włosie jest tak dopasowane do potrzeb wrażliwego szkliwa zębów, że jest wystarczająco delikatne dla zębów dziecka. Mimo tego, że jest bardzo delikatna to fizyczne właściwości silikonu generują silne tarcie, aby skutecznie wyczyścić zęby i usunąć plamy.


Foreo ISSA


– 11OOO pulsacji na minutę


8 regulowanych poziomów intensywności dla optymalnej efektywności i komfortu


– wbudowany timer – co 30 sekund szczoteczka daje znać w postaci impulsu, że  nadszedł czas, aby przejść do do następnego kwadrantu jamy ustnej. Po 2 minutach, szczoteczka odda 3 impulsy, sygnalizując, że proces czyszczenia zębów jest zakończony.


– bez stacji dokującej


365 zastosowań po pełnym naładowaniu 1h


– wodoodporna


– 2 letnia gwarancja producenta + 10 letnia gwarancja jakości


 

Foreo Issa lavender


 


 


Można stwierdzić – szczoteczka jak szczoteczka. Ale gdy szukacie czegoś więcej niż paru włosków na patyczku do mycia zębów, to musicie przyjrzeć się tej technologii. Szczoteczką Foreo Issa stała się dla mnie niezastąpiona po tym jak wyrwałam pierwszą ósemkę. Jest bardzo delikatna i nie podrażnia wrażliwych dziąseł, a przy tym dokładnie myje. Za dwa dni idę wyrwać kolejną górną ósemkę – a później dwie dolne. Jest to z pewnością najlepsza szczoteczka do zębów dla osób potrzebujących właśnie delikatnej, ale dokładniej pielęgnacji zębów. Świetnie się spisze u osób, które krwawią podczas szczotkowania, u osób z wrażliwymi dziąsłami – w ciąży czy właśnie po wyrwaniu zęba. Przyznam, że jest to drugi po Foreo Luna mini gadżet tej firmy w mojej łazience, i tak jak poprzedniczka spisuje się świetnie. Pewnie zastanawiasz się ile kosztuje Foreo ISSA? Dużo, bo 719zł, ale jest to produkt wart swojej ceny i zdecydowanie zadowoli najbardziej wymagających. 


 


Foreo Luna mini – jak używać, opinie, cena, czy warto kupić 


Paski wybielające Oral-B 3D White Whitestrips. Efekty przed i po wybielaniu.


 

Soniczna szczoteczka do zębów Foreo ISSA
Podobne posty

Napisz komentarz