Włosy pod pachami – farbowane pachy, różowe włosy pod pachami – nowy trend w internecie. Jest się czym chwalić? Zdjęcia

Autor: Basia Smoter


Jakiś czas temu trafiłam na bardzo ciekawe zjawisko – farbowania włosów pod pachami i chwalenia się tym na portalach społecznościowych. Pomyślałam okej – czasami zdarzy się taki człowiek. Ale to nie jest tylko jeden człowiek, a praktykę tą preferuje już spora część osób. Chyba nie nadążam za światem, zdjęcia pochodzą z aplikacji instagram. A ja Was serdecznie zapraszam do śledzenia mojego życia na moim profilu na instagramie – basiasmoter – i lajkowania Basia Smoter Blog na Facebooku. Obiecuje nie będzie tam farbowanych włosów pod pachami, ale za to będziecie na bieżąco z najlepszymi poradami i nowinkami na rynku beauty. kolorowe włosy pod pachami

 Kolorowe włosy pod pachami.


 


 


Wiedziałam, że po najpiękniejszych paznokciach z efektem lustra przyjdzie czas na inspiracje włosowe, ale nie podejrzewałam, że będą to włosy pod pachami :). Świat idzie do przodu, kiedyś depilacja miejsc intymnych była czymś niedopuszczalnym, robiły to tylko Panie lekkich obyczajów (jeśli jesteście ciekawe jak wygląda depilacja bikini w gabinecie u kosmetyczki zapraszam – wystarczy kliknąć) a teraz to kwestia higieny. Kiedyś szokiem było gdy kobieta nie nosiła majtek z nogawką, a teraz na moim blogu możecie przeczytać o najpiękniejszej czarnej bieliźnie i wpływie psychologii koloru na seksualność – zapraszam. Teraz kolorowe pachy mnie po części bawią, a być może za 20 lat będę chodziła z tęczą pod pachą niczym kucyk pony. Wiecie, że po wpisie na temat najpiękniejszych fryzur ombre w dalszym ciągu nie zdecydowałam się na zafarbowanie włosów. Boje się 🙂 – a przecież mamy XXI wiek. Ale to znak, że każdy z nas jest inny. Każdy z nas ma innego “konika”. Ktoś zmienia kolor włosów co miesiąc – jak się okazuje nie tylko na głowie, a inna osoba maluje codziennie paznokcie na inny kolor.  


 


  

Gdy zobaczyłam trend na kolorowe pachy pomyślałam: “o mój Boże”. Ale właściwie dlaczego? Może teraz to postrzegam jako coś innego, coś oryginalnego, a za kilka lat połowa z nas będzie miała różowe pachy. Przecież sama kwestia depilacji pach – golenie włosów pod pachami nie jest niczym obowiązkowym, ale higienicznym. Przynajmniej ja zauważyłam, że zapuszczenie dłuższych włosków powoduje zwiększenie potliwości. I tym oto sposobem miałam kończyć wywód na temat postępu cywilizacyjnego i kolorowych włosów pod pachami, ale przypomniało mi się że kiedyś słyszałam coś jeszcze o farbach do włosków łonowych i szablonach do wycinania wzorów podczas golenia miejsc intymnych. Wszystko jest dla ludzi, póki ktoś nie robi nikomu tym krzywy jest OK . Tak swoją drogą takie włoski łonowe pomalowane farbą fluorescencyjną to musi być odjazd ;p . A jeśli Cię nie ma jeszcze na Basia Smoter Blog na Facebooku pędź z duchem czasu i to nadrób. Zapraszam Was troszkę niżej do oglądania tego co jeszcze nie jest tak bardzo codzienne. A jeśli wolicie codzienne rzecz,y mam kilka linków dla Was.


 


 


> Zniszczone paznokcie po hybrydzie i żelu. Jak odbudować kruche paznokcie?


> Jak się pozbyć cellulitu? Czy kosmetyki na cellulit działają?


> Torebki z frędzlami – mój ulubiony symbol stylu boho.


> Lampa LED do paznokci. Jaką lampę do utwardzania paznokci polecam.


> Wygląd Twoich stóp zdradza Twój charakter. Zobacz i poznaj prawdę.


  


 

różowe włosy pod pachami

kolorowe pachy zdjęcia

jak zafarbować włosy pod pachami

włosy pod pachami

zielone włosy

różowe włosy

włosy pod pachami

różowe włosy pod pachami

kolorowe włosy pod pachami


Podobne posty

Napisz komentarz