Kosmetyki do włosów z drogocennymi olejkami – Timotei

Autor: Basia Smoter
Właśnie zauważyłam, że w Rossmannie jest promocja na moją ukochaną serię do włosów Timotei – drogocenne olejki. Jest to idealna okazja aby kupić dobre kosmetyki do włosów za śmieszne pieniądze 🙂 Więc dziś specjalnie dla Was opis kosmetyków Timotei precious oil.
 

Nie wiem czy wiecie, ale produkty drogocenne olejki Timotei nie zawieją ani parabenów ani barwników, a dostarczają nam faktycznie rewelacyjne dla włosów oleje. Linia drogocenne oleje wzbogacona jest właśnie o organiczny olej arganowy, migdałowy i ekstrakt z jaśminu. Tak skomponowany skład zapewnia naszym włosom nawilżenie – nawet gdy są bardzo zniszczone i suche, nadając im piękny blask i śliczny delikatny zapach. 
Jak wiecie i nieraz już podkreślałam – jestem miłośniczką kompleksowej pielęgnacji – czyli używania wszystkich kosmetyków z danej serii. Tak jest i w tym przypadku. Dlatego nie oceniam działania samego szamponu bądź odżywki ale całej serii. Was również zachęcam do stosowania całej serii kosmetyków – tylko wtedy możemy osiągnąć maksymalne efekty.
   

Timotei, drogocenne olejki, szampon do włosów

Szampon do włosów Timotei Drogocenne Olejki w delikatny sposób nawilża Twoje włosy od normalnych aż do suchych. To bogata, upiększająca formuła z organicznym ekstraktem z jaśminu, drogocennym olejkiem arganowym oraz olejkiem migdałowym, która intensywnie nawilży nawet Twoje suche włosy aby uszlachetnić ich piękno. Napełnia włosy żywym blaskiem i nadaje subtelny zapach. Pomaga uzyskać jedwabiste w dotyku i lśniące włosy każdego dnia!

Timotei, drogocenne olejki, odżywka do włosów

Odżywka do włosów Timotei Drogocenne Olejki w delikatny sposób nawilża Twoje włosy. To bogata, upiększająca formuła z organicznym ekstraktem z jaśminu, drogocennym olejkiem arganowym oraz olejkiem migdałowym, która intensywnie nawilży nawet suche włosy aby uszlachetnić ich piękno. Delikatnie rozplątuje Twoje włosy, napełnia je żywym blaskiem i nadaje subtelny zapach. Pomaga uzyskać jedwabiste w dotyku i lśniące włosy każdego dnia!
Muszę przyznać, że ten duet idealnie spisuje się w pielęgnacji moich włosów, ale to nie jest cała linia. Jest również mgiełka upiększająca.
   


Timotei, drogocenne olejki, mgiełka upiększająca

Mgiełka upiększająca firmy Timotei, to lekka formuła zapewniająca nawet cienkim włosom blask, jedwabisty dotyk i odpowiednie nawilżenie każdego dnia, z kompozycją organicznego Olejku Arganowego, Olejku Migdałowego i ekstraktu z Jaśminu.
Używaj codziennie tak jak chcesz – rozpyl na suche włosy aby je uszlachetnić, lub stosuj na wilgotne włosy, aby pomóc chronić je przed działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji.
Musicie przyznać, że mgiełka ma świetne zastosowania bo nie tylko nadaje blasku włosom bez względu na to czy rozpylamy je na suche czy mokre włosy ale również chroni je przed działaniem wysokiej temperatury
Z tego co mi wiadomo szampon z odżywką możecie teraz kupić w Rossmanie za 5,99zł natomiast mgiełkę za 9,99zł. Więc, jest okazja na przetestowanie nowych i dobrych kosmetyków:) 

Podobne posty

Napisz komentarz