Pielęgnuj bliskość w Święta – spraw radość i wyślij kartkę

Autor: Basia Smoter
Musicie się ze mną zgodzić, że kartki świąteczne z życzeniami wypisanymi własnoręcznie powoli umierają. Coraz częściej decydujemy się na pójście na łatwiznę i wysłanie bliskim SMSowo życzeń skopiowanych z internetu. Okej – pamięć, pamięcią ale czy nie wolałabyś sama dostać własnoręcznie napisaną kartkę niż wierszyk o bałwanku w SMSie?

 

Oczywiście, że większą radość sprawimy bliskim z kartek świątecznych niż z smsów. Dlatego, bez wahania zdecydowałam się przyłączyć do akcji NIVEA Pielęgnuj Bliskość w Święta. Cel jest prosty – uszczęśliwienie bliskich i pielęgnowanie tradycji. Tylko do 20 grudnia za pośrednictwem strony NIVEA Pielęgnuj Bliskość w Święta możecie wysłać za darmo kartki świąteczne z życzeniami dla swoich bliskich 🙂 Czy warto to zrobić? Warto !

95% Polaków lubi otrzymywać życzenia a podczas Świąt życzenia złoży aż 96% z nas. Mimo tego, że prawie połowa z nas deklaruje, że lubi dostawać kartki to zaledwie 30% ludzi decyduje się na ich wysłanie. Dla porównania powiem, że w Holandii 9/10 gospodarstw domowych wysyła kartki świąteczne. Pamiętajcie – nie ważne czy są to słowa rymowane na 10 linijek czy zaledwie dwa zdania napisane z głowy – liczy się miłość i bliskość przekazywana w tym drobnym i pięknym geście.

       

Ja swoje kartki dla bliskich już wypełniłam. Jest to chyba już ostatni dzwonek aby wysłać kartki i być pewnym, że dojdą przed świętami. Tak swoją drogą – Ciekawe czy mi ktoś wyśle kartkę :). Jeśli dostanę chętnie Wam ją pokażę 🙂 A może Wy mi chcecie wysłać kartkę z życzeniami na Święta? Jeśli tak to piszcie na maila basiasmoterblog@gmail.com – z ogromną radością udostępnię Wam mój adres i będę wyczekiwała Waszych szczerych życzeń 🙂 Jestem bardzo ciekawa czy Wy zdecydujecie się na szczery gest i wyślecie kartkę do bliskich?

 

A będąc już przy kosmetykach NIVEA i klimacie świątecznym to jest to dobry pomysł na prezent – tym bardziej, że w sklepach już są świąteczne zestawy podarunkowe Nivea, które będą świetnym podarunkiem dla mamy, taty, siostry czy chłopaka. Wszystkie dostępne zestawy możecie również zobaczyć na świątecznej stronie NIVEA. Ja już wiem kogo uszczęśliwię moimi zestawami 🙂 

Podobne posty

Napisz komentarz