Szczoteczka do Twarzy Skinvigorate, Mary Kay czyli mój kochany gadżet

Autor: Basia Smoter
Uwielbiam mieć czystą twarz. Naprawdę, nie lubię czuć na niej czegokolwiek.  Makijaż zmywam zawsze gdy tylko mam pierwszą wolną chwilę po przyjściu do domu. Świeżość i czystość na skórze to coś co kocham, dlatego lubuje się w środkach do oczyszczania skóry i często testuje gadżety do mycia twarzy. Dziś wpis o szczoteczce do twarzy Skinvigorate firmy Mary Kay, którą naprawdę warto mieć w swojej łazience.

   

Szczoteczka do Twarzy Skinvigorate™

Czy dotąd sądziłaś, że oczyszczanie twarzy za pomocą preparatu do demakijażu i własnych dłoni to wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć całkowitą czystość? Jednak działając jedynie w ten sposób, możesz przeoczyć wiele zanieczyszczeń czy resztek makijażu. Wyobraź sobie skórę tak czystą, że jeszcze lepiej wchłania produkty do pielęgnacji skóry. Od teraz jest to możliwe – wystarczy jedynie nacisnąć guzik! Szczoteczka do Twarzy Skinvigorate™ daje kobietom więcej możliwości, by ich skóra była oczyszczona dokładnie i skutecznie.
Szczoteczka do mycia twarzy Skinvigorate przeznaczona jest do każdego typu skóry, nawet suchej, wrażliwej i trądzikowej. Posiada dwa stopnie prędkości przez co idealnie dopasowujemy ją do swoich potrzeb i wrażliwości skóry. Z kwestii technicznych warto podkreślić, że szczoteczka jest wodoodporna, więc spokojnie możemy ją używać nawet pod prysznicem. Dodatkowo wspomnę o mega przyjemnym uczuciu masowania twarzy podczas mycia. Tego nie doświadczymy myjąc twarz dłońmi, dlatego wielkim fanem szczoteczki Skinvigorate okazał się też mój synek 🙂
  

Jak używać szczoteczki do mycia twarzy?


Krok 1:
Najpierw usuń makijaż oczu. Zmocz twarz i głowicę szczoteczki wodą.
Krok 2:
Nałóż swój ulubiony produkt oczyszczający bezpośrednio na twarz. 
Krok 3:
Naciśnij przycisk włączania/ wyłączania, by włączyć szczoteczkę, następnie przycisk kontroli prędkości, by ustawić odpowiednią prędkość. 
Krok 4:
Oczyść twarz wykonując delikatne, okrężne ruchy. Poświęć po 15 sekund na każdy z czterech obszarów twarzy:policzki, nos, podbródek i czoło. Wykonuj delikatne, okrężne ruchy, omijając okolicę oczu i linii włosów.
Krok 5:
Po użyciu przemyj twarz i głowicę szczoteczki wodą.  
Krok 6:
Nałóż kolejny krok pielęgnacyjny. Szczoteczki możesz używać dwa razy dziennie, rano i wieczorem. 
  
  
Kupując szczoteczkę w zestawie otrzymujemy dwie wymienne nasadki i baterię 🙂 Więc zestaw gotowy do użytkowania. Szczoteczka naprawdę świetnie oczyszcza twarz a dzięki temu, że ma bardzo delikatne włókna nie podrażnia nawet najwrażliwszej skóry. Genialnie oczyszcza i jednocześnie peelinguje, dzięki czemu skóra staje się gotowa na przyjmowanie ulubionych dobrodziejstw pielęgnacyjnych. Prawda jest taka, że tylko skóra starannie oczyszczona jest w stanie czerpać korzyści z nakładanych na nią kosmetyków. Szczoteczka Skinvigorate zapewnia więc, nam nie tylko dokładne oczyszczenie ale i gwarancję, że nałożony na naszą oczyszczoną twarz kosmetyk będzie faktycznie działał. 
Wiem, że obecnie szczoteczkę możecie kupić na promocji w zestawie razem z genialnym Mleczkiem 3-w-1 TimeWise® o którym Wam wspominałam wcześniej przy okazji przedstawienia cudownego zestawu do pielęgnacji twarzy – ™ TimeWise® . Okazja trwa do 31 grudnia bądź wyczerpania zapasów, więc polecam szybciutko kontaktować się z konsultantkami Mary Kay. Będziecie zadowolone! Gwarantuje!

Podobne posty

Napisz komentarz