AROMATERAPIA MAGIC SPA Miód & Wanilia, Farmona

Autor: Basia Smoter
O tym, że kocham piękne zapachy podczas kąpieli nie raz wspomniałam. Ahhh…. a jak podczas kąpieli do wody wlewam luksusowe mleko z miodem to czuje się jak Klepatra, jak bogini. Czy są jakieś osoby, które nie lubią wylegiwać się wannie podczas gdy ich ciało muska delikatna pianka a w powietrzu unosi się ulubiony zapach? Dziś o kosmetykach, które sprawiły że grudzień był miesiącem słodkiej pielęgnacji.
   

Uwielbiam działanie aromatorepii, wpływa ona nie tylko zbawiennie na nastrój ale i na cały organizm. Dlatego, wszystkim kosmetyką Magic Spa oddałam się bez opamiętania. Ale zacznę od mojego ulubieńca. 

Luksusowe mleko do kąpieli Miód i Wanilia

Luksusowe mleko do kąpieli stworzone przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona zawiera to, co najcenniejsze w przyrodzie: prawdziwy miód, odżywcze mleko i uznawaną za afrodyzjak wanilię z Tahiti. Słynące z niezwykłej urody Kleopatra i markiza de Lenclos dzięki cudownym właściwościom kąpieli w mleku na długo zachowały młodość i powab. Miód z kolei to najdoskonalsza substancja pochodząca z natury- jego lecznicze właściwości były znane już 4 tysiące lat temu. Miód zapewnia niezwykle gładką, jedwabiście miękką i promienną skórę. 
Niezwykle ciepły i słodki zapach wanilii z Tahiti daje niezapomniane uczucie błogości i komfortu, a odżywcze właściwości mleka i wygładzająca siła miodu sprawiają, ze skóra jest aksamitna, doskonale miękka i nawilżona. Kąpiel przenosi do świata zmysłów, pieści skórę, a dzięki dobroczynnym składnikom gwarantuje gładkie, sprężyste i młode ciało.

Peeling cukrowy do ciała Miód i Wanilia

Peeling cukrowy do ciała z wanilią, masłem skea, witaminą E i skórką pomarańczy. Kryształki cukru intensywnie złuszczają martwy naskórek, a zmniejszając się pod wpływem wody, idealnie wygładzają ciało. Skóra staje się niezwykle gładka, jedwabiście miękka i nawilżona. Słodki zapach wanilii uwalnia od stresu, wycisza i relaksuje. Idealny dla skóry suchej i normalnej.
          

Aksamitne masło do ciała

Regeneruje, dogłębnie odżywia i delikatnie natłuszcza. Chroni skórę przed utratą wilgoci, natychmiast likwiduje uczucie ściągnięcia i przesuszenia. Ciało staje się cudownie miękkie, komfortowo nawilżone i naturalnie zmysłowe. Idealne do skóry suchej i normalnej.
Te kosmetyki są idealne dla zmarzluchów, którzy zimą stawiają na otulanie się wszystkim czym popadnie. Zaczynając od koca, kończąc na niezwykle pięknych i ciepłych zapachach. Ta seria rozkochała mnie w sobie bez opamiętania. Dodatkowo piękne szklane opakowania pełnią funkcję dekoracyjną i można je jeszcze nie raz wykorzystać. 

Podobne posty

Napisz komentarz