Fryzury z warkoczem. Warkocz dobierany. Najpiękniejsze fryzury na wiosnę i lato 2016. Fryzury na wesele. Modne fryzury damskie.

Autor: Basia Smoter


Modne fryzury damskie to bez wątpienia fryzury z warkoczem. Bez względu czy jest to codzienny warkocz na krótkich włosach czy wpleciony we fryzurę ślubną – sam warkocz jest idealnym elementem fryzury. I tak pochłonięta fascynacją nad warkoczami – szczególnie warkoczem francuskim, postanowiłam zrobić na blogu zestawienie najpiękniejszych fryzur na wiosnę i lato z warkoczami. Zdjęcia pochodzą z aplikacji instagram, a jeśli jeszcze nie obserwujecie mojego profilu(basiasmoter) to szybciutko to nadróbcie 
 


Fryzury na wesele 


 


Przyznam szczerze, że gdybym miała iść teraz na wesele z pewnością na mojej głowie zagościłaby fryzura z warkoczem. Bez względu czy byłby to irokez z warkocza czy francuza, bądź luźno upięty warkocz  – dla mnie te fryzury są bardzo kobiece i idealne na fryzury na co dzień bądź jako fryzury wieczorowe. 


 fryzury na wesele

  

Fryzury ślubne z warkoczem


 


Pani młoda z warkoczem? Dlaczego nie? Jest to bardzo dziewczęca a zarazem kobieca fryzura. Jeśli na mojej głowie w dniu ślubu miałby pojawić się wianek to na moich włosach byłby zdecydowanie warkocz. Ciekawym elementem jest również wplatanie prawdziwych kwiatów we włosy lub innych ozdób.   


  


Warkocz z ozdobami


 


Nie tylko prawdziwe kwiaty we włosach wygląda cudnie. Jest masa ozdób do włosów, które także sprawią, że nasz warkocz i upięcie będzie piękne. Można wpleść we włosy np biżuterię, która nada naszej fryzurze wyjątkowości, bądź inne gotowe już ozdoby. 


 


  


 


 


Plecionki we włosach


 


Wśród zdjęć fryzur, które są moimi inspiracjami nie mogło zabraknąć fryzur, które nie są standardowymi warkoczami, a zaplecionymi włosami – nie wiem jak to fachowo ująć 🙂 Plecionki?


 
  


  


Warkocze na farbowanych włosach


 


Mój pociąg do włosów farbowanych mogliście zauważyć we wcześniejszym wpisie z najpiękniejszymi fryzurami ombre. Jeśli jeszcze go nie widzieliście to poniżej udostępniam link. Uwielbiam kolorowe włosy – może kiedyś będę miała tyle odwagi i je zafarbie 🙂

Najpiękniejsze fryzury ombre. Ombre blond, rude i kolorowe.  


  


warkocz dobierany


 


   
Warkocz dobierany


 


Warkocze dobierane, francuzy to mój HIT. Nie ważne, czy jest to jeden warkocz czy dwa warkocze dobierane na głowie. W ostatnim czasie naprawdę okropnie mi się podobają. I sama nie wiem czy lepiej wyglądają na włosach długich czy jako fryzura na włosach krótkich.


 
 


 
Warkocze na włosach krótkich.


Fryzury Honoraty Skarbek bardzo mi się podobają, a w dwóch warkoczach Honka wygląda cudownie. W ogóle bardzo lubię tą kobietę – nie tylko za to, że pokazała jak dobrze mogą wyglądać fryzury z warkoczem na włosach krótkich 😉 lubię czasami pooglądać ją na Snapchacie. A jeśli jeszcze nie obserwujesz mnie na snapchacie to szybciutko dodaj – basiasmoter. 


  Honorata Skarbek włosy


 


 


Warkocz i rozpuszczone włosy


 


Nie wiem jak tą fryzurę nazwać, warkocz i rozpuszczone włosy, czy może warkocz u góry głowy? – podoba mi się. W ogóle zauważyłam tendencje, że do inspiracji bardzo często wybieram włosy farbowane, może to znak żeby wreszcie zafarbować włosy, a może nie ma się do czego spieszyć?  


 
 


 


Modne fryzury 2016


Modne fryzury to bez dyskusji warkocze w każdej postaci. Warkocze dobierane, fryzury na wesele z warkoczami bądź zwykłe dwa warkocze francuskie – to wszystko ma swój urok. Zgadzacie się? 


 
 

 


Podobne posty

Napisz komentarz