Moja szybka fryzura na wigilię. Zdjęcia z wigilii, życzenia i prezenty – prywatka #6

Autor: Basia Smoter


Witam Was serdecznie w Świąteczny weekend w świątecznym nastroju. Mój świąteczny pełen uśmiechu nastrój mogliście zobaczyć już na Instagramie – basiasmoter, czy Facebooku – Basia Smoter Blog. Dziś zostaniemy w temacie wigilijnym, ale typowo ze świata kobiecego – nie będzie o porządkach, ani stercie garnków do mycia. Pokażę Wam moją szybką fryzurę na kolację wigilijną, oraz opowiem troszkę o tym jak spędziliśmy wczorajszy wieczór. Mam nadzieję, że u Was było równie cudownie. 


 
   


 Szybka fryzura na Święta.


 


   


Nie wiem jak Wy ale ja zawsze zastanawiam się, czy kręcić, czy prostować włosy. Ale od czasu gdy obcięłam włosy, staram się ich nie torturować temperaturą i postanowiłam spiąć włosy w koczka. Od mojej siostry na mikołaja dostałam gumkę do koczków, ale nie takich tradycyjnych na czubku głowy, ale do takiego typowego eleganckiego uczesania – zawijaka do tyłu. Nawet nie wiem jak Wam to wytłumaczyć, więc najlepiej pokaże Wszystko na zdjęciach.  


     


 

Tak prezentuje się gumka, którą utworzyłam moją fryzurę na święta. Trochę żałuję, że przed wigilią nie rozciągnęłam gumki na garnku, czy jakimś wiaderku. W pewnym momencie miałam wrażenia, że mój mózg się niedotlenia ;). Ale nie było źle, przetrwałam w niej 6 godzin, po czym ją zdjełam. Gdyby nie fakt, uwierania uznałabym ten wynalazek za cudowny. Ponieważ ten gadżet pozwala stworzyć śliczną fryzurę w kilka chwil. Fryzurę, którą można dopasować do każdej okazji czy pory roku, wkładając w koczka kwiatka, łańcuszek czy broszkę – lub pozostawić fryzurę bez dodatków. Taką gumkę nakładamy na głowę gąbką do tyłu i zaplatamy włosy dookoła. Efekt? Piękne uczesanie 🙂 Miałam Wam zrobić taki szybki tutorial przed wigilią, ale nikogo to chyba nie zdziwi, że nie miałam czasu. Szybko zrobiłam sobie zdjęcie dosłownie minutkę przed wyjściem z domu. Dlatego też jakość fotki jest jaka jest. Ale odtworzę dla Was tą fryzurkę raz jeszcze na szybciutko. Gumkę nakładamy w taki sposób jak na zdjęciach poniżej i zawijamy na nią włosy. Zdjęć całkowicie z tyłu nie mam. Ale efekt jest równie ładny jak profilowo.


    


 

Zdjęcia z wigilii.


 


Bardzo żałuję, a może to i lepiej że pochłonięta cudowną atmosferą rodzinną i wigilijną nawet nie pomyślałam, aby wyciągnąć telefon i zrobić zdjęcia. Więc zdjęć z mojej wigilii nie zobaczycie 🙂 . Żałuję, że nie zrobiliśmy sobie takiego wspólnego grupowego zdjęcia wigilijnego. Ale jeśli nie w tym roku, to w następnym :). A na sam następny rok mam dużo planów, marzeń i celów. Już wiem, będą realizowane i tego samego życzę Wam. Realizujcie swoje marzenia i nie bójcie się marzyć, a przede wszystkim kochajcie i bądźcie szczęśliwi na Święta i na Nowy Rok 🙂 


  


Jeśli macie chwilkę odsyłam do innych ciekawych wpisów na blogu. I tradycyjnie jak karp wigilijny zachęcam do obserwowania bloga i moich profili basiasmoter na instagramie oraz Basia Smoter Blog na Facebooku. Buziaki, Wasza Basia.


 

> Jak chronić końcówki przed rozdwajaniem. Czy sylikony szkodzą?> Zobacz metamorfozę moich włosów. To był moment i stało się.


> Suche skórki na twarzy po nałożeniu podkładu. Sucha skóra twarzy, co robić?> Problemy z hybrydą. Dlaczego paznokcie hybrydowe odpadają?


> Napięcie przedmiesiączkowe przyczyną rozstania. Czy to możliwe?


> Zobacz efekty na paznokciach w których się zakochałam. Moja kolekcja pyłków.
  


 
Podobne posty

Napisz komentarz